Co zrobić, aby mieć powodzenie u dziewczyn?

W naszym kraju nie brakuje mężczyzn, którzy kompletnie nie radzą sobie w relacjach z kobietami. Sytuacja, w której dana osoba wie, z czego to wynika nie jest jeszcze aż tak zła. Wszystko dlatego, że można ją naprawić i zacząć w końcu odnosić sukcesy w sferze prywatnej. Najgorzej jest zaś wtedy, kiedy mężczyzna nie wie, dlaczego nie może na dłużej znaleźć sobie drugiej połówki. Co zrobić w takim przypadku? Oto kilka cennych wskazówek, które powinny pomóc w uwodzeniu.

Kluczem do sukcesu w kontaktach z kobietami jest odpowiednia pewność siebie. Faceci, którzy kolokwialnie pisząc „boją się własnego cienia” nie mogą liczyć na to, że staną się nagle królami podrywu. Uwodzenie to bowiem sztuka, która wymaga świadomości własnej wartości. Tak naprawdę z pewności siebie wynika wiele innych przydatnych czynników. Jeśli ktoś jest przebojowy, to łatwiej będzie mógł rozmawiać z kobietą, dzięki czemu uwodzenie nowo poznanej pani może być zdecydowanie skuteczniejsze. Należy zatem pracować nad własną oceną, aby krok po kroku zwiększać swoją pewność siebie.

Tajemnica

Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy czymś pozytywnym się wyróżniają na tle innych. Panie często myślą stereotypowo o facetach. Uważają, że w naszym kraju większość mężczyzn jest bardzo podobny pod kątem charakteru, zainteresowań czy poglądów. Trzeba zatem zrobić wszystko, aby przełamać ten stereotyp. Jak można to zrobić? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w trakcie rozmowy pochwalić na przykład dobrze dobrane elementy garderoby u danej kobiety czy użyte przez nie perfumy. Oczywiście, trzeba poprzeć to jakąś wiedzą (podać markę czy producenta itp.). Nie może zatem dziwić, że mężczyźni, którzy odnoszą sukcesy w uwodzeniu, często interesują się tematami kobiecymi, aby zrobić na nich dobre pierwsze wrażenie.

Poznaj tajemnice udanego podrywu na stronie http://www.uwodzenie.org/ – zostań ekspertem w uwodzeniu

Faceci muszą być też tajemnicą dla kobiety. Nie tylko mężczyźni lubią zdobywać. Coraz więcej kobiet także chce sprawdzić się w takim wyzwaniu. To powoduje, że na pierwszym spotkaniu nie można odkrywać wszystkich swoich kart. Trzeba podkreślić, że mężczyzna – zupełnie jak w dobrym thrillerze – musi stopniowo budować napięcie wokół własnej osoby. Jeśli od razu opowie historię swojego życia, to aspekt tajemniczości będzie momentalnie spalony.

Poczucie humoru

Mężczyźni, którzy chcą, aby uwodzenie nowo poznanych kobiet było skuteczne muszą także posiadać odpowiednie poczucie humoru. Nie wystarczy interesować się tylko tematami kobiecymi. Jeśli będziecie o nich nudno opowiadać, to chociaż na początku zaplusujecie, to na dłuższą metę nie odniesie to pożądanego skutku w postaci kolejnych randek. Kobiety, które spotykają się z mężczyzną liczą na miłe spędzenie czasu. Chcą zrelaksować się po ciężkim dniu spędzonym w pracy. Bez wątpienia mężczyzna, który posiada odpowiednie poczucie humoru ma większe szanse na zdobycie serca kobiety, niż facet, który jest pozbawiony tej cechy. Na szczęście można pracować nad sobą w tym aspekcie. Przydaje się tutaj także pewność siebie, która pozwala co jakiś czas rzucać śmiesznymi żarcikami czy celnymi ripostami.

Share This Post

Post Comment